Reakce zákazníků

fitnessteam

Recenze od zákazníků:

PETR: 
Ve sví podstatě je to tričko který už dlouhou dobu hledám. Jsem drobnější postavy a moc svaloví hmoty na sobě nemám.
Je problém na trhu na mě sehnat tričko co by mě sedlo na tělo jako je FITNESS TEAM a podtrhlo tak alespoň trochu, mojí zatím ještě dost štíhlou postavu. Můžu to srovnat například s triky od Muscle Maker, kde přímo udávaj, že ty trika jsou dělaný na tělo a zvýraznění postavy, ale i když mám stejnou velikost, nesedne mi to triko tak dobře jako FITNESS TEAM ani se v něm pocitově necítím tak skvěle.
Látkově to je dost podobný ale potisk má FITNESS TEAM co se kvality týče na mnohem lepší úrovni a s cenou jseš na tom díky tomu že to máš včetně poštovného jetšě líp. Shrnuto podtrženo je to hodně muziky za málo peněz a přesně to co jsem celou dobu hledal. Tričko doporučuji všem.

MARTIN: 
Ihned poprvé, co jsem si ho na Sebe vzal, na mě zapůsobilo kladně. Tričko mi sedně naprosto úžasně. Má velice hezkou proporci barev. Cítím se v něm naprosto úžasně. Už první den, kdy jsem si ho vzal do školy, tak jsem se v něm cítil tak moc příjemně, jako bych ho nikdy nechtěl sundat. Jeho velikost je přesně taková, jaká by měla být Pro člověka výšky 170-175 cm o velikosti M je naprosto akorát. Tričko se zdá býti trošku uplé, což mě naprosto vyhovuje, že "neplandá". Kvalita tohoto trička je naproto bezvadná, taková, jakou by měla mít většina triček !!! Prostě tričko jak má býti A na závěr, mohu ho jenom doporučit ! Dříve jsem zájem o něj neměl, protože cena se zdála větší ale když ho měl Tomáš Lukáš poprvé na Sobě, ihned jsem věděl, že ho prostě musím mít ! Hodnotím 10/10.

LUCIE:
Na začátek bych začala tím, že na toho triko jsem se velice těšila.. Musím říct,že když jsem si triko poprvé oblékla byla jsem velmi mile překvapena jaký pevný a kvalitní a příjemný materiál to je a to nemluvím otom jak dobře triko sedí na tělo. Triko se velice dobře nosí jsem sním spokojená dokonce musím říci i to, jak dobře pohlcuje pot což se nedá říci o ostatních tričkách. Hlavně jsem spokojená i stím, že když jsem tričko vyprala zachovalo si tvar vůbec se nevytáhlo potisk na triku se nezničil a dokonce i barva drží.. Takže toto triko můžu jednině doporučit jsem velice spokojená. Těžko bych hledala jiné triko se kterým bych bych byla tak spokojená, jako je triko Fitness Team a to ve všech směrech.. A na závěr poděkování Tomášovi za trika...

HONZA:
Tričko Fitness Team je pro mě te´da největší motivace a krok k uspěchu a bude mě motivovat nadale když ho budu nosit, Když ho mam na sobě jsem jinej člověk mam Chuť furt něco dělat cvičit prostě mě to davá hodně motivaci se posunout dale, dneska jsem ho měl na sobě a každej na to koukal:) a jsem rád že to tričko mám, Tohle Tričko ma opravdu od srdce super kvalitu :) je to citit už v ruce když si vezmu jiny tričko tak to neni prostě vono tohle tričko je už na hmat kvalitní:) a ten napis Fitness team Tomáš Lukáš je logo co opravdu mě dodava štávu abych vtom cvičení neskončila pokračoval dale :) chci tohle tričko doporučit :) neni to žadny shit Logo je uplně Bombové,nápis je Motivační :) kvalita :) takže opravdu bych to doporučoval kdo věří a děla něco ze sebou tak :) to tričko mu dá opravdu silu jako mě, už jsem to doporučil Mej holce :) a ja ji ho koupim :) protože ona taky děla něco ze sebou a chci aby ji to tričko dalo sílu a motivaci jako mě :) prostě Tohle tričko je Bombáá :) jsem rád Tome že jsi tohle vyymslel a udělal pro nas takovy tričko :) Jsi muj Buh Tome :) Můj Vzor, :) Thank you :)

PETRA:
Fitness tričko mi sedne perfektně, je příjemný a dobře se nosí.
Kvalita perfektní to jsem hledala :-)
100% doporucuji všem ( i holkám )

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.